Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Strona www rozwiąże zadanie z Matmy

Strona www rozwiąże zadanie z Matmy - 5.0 out of 5 based on 1 vote
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)
spolszczenia do gier Świetna wiadomość dla uczniów i studentów, dla których matematyka nie jest mocną stroną. W sieci pojawił się serwis Poolicz.pl, który jako pierwszy na świecie wyliczy za nas zadania z matematyki i pokaże „krok po kroku” jak to zrobił.
Kilka miesięcy temu w sieci pojawił się serwis internetowy Poolicz.pl (www.poolicz.pl), który rozprawi się prawie z każdym zadaniem matematycznym. Serwis prowadzi dwóch Ślązaków - student Grzegorz Gałuszka oraz doktorant gliwickiej Politechniki Śląskiej - Piotr Jurgaś.

Twórcom serwisu przyświecał jeden cel - podnieść rękawicę rzuconą uczniom i studentom przez matematykę i dostarczyć narzędzie mogące rozwiązać prawie każde zadanie z matematyki. Również zadania tekstowe. I udało się. System nie tylko rozwiąże zadanie, ale także pokaże "krok po kroku" kolejne etapy wykonywania działań matematycznych.

Jak informują twórcy serwisu, z ciągu trzech miesięcy Poolicz.pl rozwiązał już ponad 155 tys. zadań matematycznych oraz otrzymał nagrody w konkursach internetowych - m.in. I nagrodę (Jury) Web Star Festiwal 2006 (kategoria Serwis Prywatny), a II w głosowaniu internautów.

Źródło: Media2.pl

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: