Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

8 stycznia 2016 został aktywowany pierwszy sztuczny człowiek - replikant

8 stycznia 2016 został aktywowany pierwszy sztuczny człowiek - replikant - 5.0 out of 5 based on 1 vote
1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 głos)

pierwszy replikant blade runnerDziś 8 stycznia 2016 roku, czyli szczególny dzień, w którym oczy otworzył pierwszy replikant, inaczej sztuczny człowiek. Człowiek nieodróżnialny od prawdziwego... a przynajmniej tak wyobrażał sobie ten dzień w 1982 roku autor filmu Blade Runner. To filmowy początek ważności replikanta Roya Batty’ego, którego w "Łowcy androidów" wcielił się aktor Rutger Hauer.

Ridley Scott przedstawił w "Łowcy androidów" niezwykle mroczną wizję zdehumanizowanego świata przyszłości. W jego filmie, pochodzącym z 1982 roku, replikant o nazwie Roy Batty został aktywowany 8 stycznia 2016 roku. Tak wysoko rozwinięte maszyny to wciąż science fiction i na prawdziwego replikanta na miarę Batty’ego trzeba będzie zapewne jeszcze długo poczekać.

Najsłynniejsza scena z filmu Blade Runner:
youtube.com/watch?v=NoAzpa1x7jU

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: