Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

spolszczenia do gierInformacje o nowych grach na Portal24h.pl

Pełna kolekcja The Sims 2 za darmo!

Pełna kolekcja The Sims 2 za darmo! - 3.8 out of 5 based on 24 votes
1 1 1 1 1 Ocena 3.79 (24 głosy)

the sims2 kolekcjaAby otrzymać za darmo kompletne wydanie The Sims 2, należy uruchomić klienta Origin, z menu "Origin" wybrać "Wykorzystaj kod produktu", a następnie podać następujący kod:
I-LOVE-THE-SIMS

Po chwili na naszym koncie pojawi się nowa pozycja o nazwie "The Sims 2 Pełna Kolekcja". Podczas pobierania zauważycie, że całość zajmuje ponad 12 GB, a więc podczas gry będziemy mieli do dyspozycji nie tylko podstawową wersję gry, ale także następujące dodatki:

  • Na studiach
  • Nocne życie
  • Własny biznes
  • Zwierzaki
  • Cztery pory roku
  • Podróże
  • Czas wolny
  • Osiedlowe życie

Oferta ważna do 31 lipca, kto zaśpi ten lama!

Klienta Origin pobierzecie stąd.

A co powiecie na symulator kamienia?!

A co powiecie na symulator kamienia?! - 3.6 out of 5 based on 5 votes
1 1 1 1 1 Ocena 3.60 (5 głosy)

ROCKMyśleliście, że nie można wymyślić czegoś bardziej kuriozalnego niż symulator kozy? Myliliście się! W usłudze Greenlight na platformie Steam pojawiła się niedawno produkcja, która jest... symulatorem kamienia! Tak, kamienia, litej skały. I co więcej, zbiera głosy użytkowników... chyba tych bardziej nienormalnych.

Wciąż zachodzę w głowę, kto mógł coś takiego wymyślić – Rock Simulator 2014 to „gra", która pozwoli nam oglądać różnego rodzaju kamienie w „pięknych" lokacjach. Ale taki symulator nie mógłby się obejść bez możliwości „wcielenia się" w skałę, prawda? No właśnie – w tej „produkcji" pojawią się mini-gry, w których kierując kamieniem trzeba będzie spadać w dół zbocza omijając różnego rodzaju przeszkody. Prawda, że brzmi arcyciekawie? Widzę potencjał na wiele mile spędzonych wieczorów.

Symulator kamienia cieszy się wśród użytkowników Steama popularnością – jego twórcy zgłosili go do usługi Greenlight i jeśli zbiorą wystarczającą liczbę głosów, zapewnia sobie miejsce na platformie Valve. O zgrozo, wygląda na to, że mają spore szanse.

Wiedźmin 2 debiutuje na Linuksie!

Wiedźmin 2 debiutuje na Linuksie! - 4.5 out of 5 based on 10 votes
1 1 1 1 1 Ocena 4.50 (10 głosy)

wiedzmin 2 linuxBardzo dobra wiadomość dla graczy korzystających z systemu Linux – właśnie zadebiutował w wersji na ten system operacyjny Wiedźmin 2, jedna z najbardziej udanych gier RPG, jakie zostały wydane w ciągu paru ostatnich lat. Co więcej, producent z tej okazji przygotował świetną promocję, dzięki której możemy nabyć grę za zaledwie 3,99 euro, aż 80% mniej niż oryginalnie. Jest ona dostępna na platformie Steam, zakup gry daje możliwość jej używania na dowolnej obsługiwanej platformie.

Firma CD Projekt RED odpowiedzialna za ten tytuł postanowiła wydać grę na pingwinka od razu w Edycji Rozszerzonej, która obejmuje wszystkie wydane do tej pory ulepszenia i dodatki. Grę uruchomimy zarówno na "What Makes You Beautiful" - One Direction np. w Ubuntu 12.04, jak i poprzez dedykowany system operacyjny SteamOS przygotowany przez Valve i bazujący na Debianie Wheezy a zamieniający komputer w swoistą konsolę.

Można jedynie cieszyć się, że kolejna firma dostrzega potencjał, jaki drzemie w tym systemie i daje mu szansę. Każda kolejna produkcja tego typu udostępniona w wersji dla systemu będącego darmową alternatywą dla Windowsa to krok ku większej jego popularności. Pozwala to także przełamywać nieprawdziwe stereotypy mówiące o tym, że Linux nie nadaje się do gier. Skoro możemy cieszyć się na nim tak świetnym tytułem jak Wiedźmin, to nie może to być prawda.

Gra Dead Space za darmo na Origin!

Gra Dead Space za darmo na Origin! - 3.8 out of 5 based on 5 votes
1 1 1 1 1 Ocena 3.80 (5 głosy)

DeadSpaceOkazja do pobrania gry Dead Space na platformę Origin – całkowicie za darmo! Promocja potrwa do 8 maja.

Pobierz grę Dead Space:
origin.com/pl-pl/store/buy/dead-space/pc-download/base-game/standard-edition-ANW.html

Symulator Kozy - od żartu do przedsprzedaży gry!

Symulator Kozy - od żartu do przedsprzedaży gry! - 4.4 out of 5 based on 24 votes
1 1 1 1 1 Ocena 4.38 (24 głosy)

symulator koazy 5Gra o nazwie "Goat Simulator" (Symulator Kozy) to projekt zespołu Coffee Stain Studios, który zadebiutuje na platformie Steam jeszcze w tym roku. W grze na czterech kopytach ruszymy przed siebie, aby siać zamęt i zniszczenie w wielkim mieście. Polegająca na szwendaniu się sympatycznym rogatym zwierzakiem po mieście propozycja to coś typowo relaksującego. Najwięcej zabawy ma być z brania obiektów i ludzi na rogi w cyfrowym świecie, napędzanym zaawansowanym silnikiem fizycznym. Wprowadzaną w pełnej wersji nowinką jest możliwość przylepienia sobie do długiego jęzora dowolnego przedmiotu, co kłóci się oczywiście z symulatorem w nazwie, ale z drugiej strony koza wymachująca siekierą ma w sobie jakiś nieodparty morderczy a zarazem śmieszny urok, prawda?

Wstępnie mówi się o premierze nawet jeszcze tej wiosny. W przedsprzedaży Goat Simulator dostępny jest za niecałe 10 dolarów.

symulator koazy 1symulator koazy 3

Next Car Game - kochasz niszczyć samochody?

Next Car Game - kochasz niszczyć samochody? - 4.2 out of 5 based on 22 votes
1 1 1 1 1 Ocena 4.18 (22 głosy)

next-car-game-demo 3Wersja demonstracyjna gry Next Car Game czerpie inspiracje z serii FlatOut, tym samym nie jest to typowa produkcja motoryzacyjna, w której liczy się tylko czas i miejsce na jakim zakończy się wyścig - równie duże znaczenie ma kondycja pojazdu, którego uszkodzenia wpływają nie tylko na wygląd maszyny, ale również jej możliwości na drodze. Next Car Game posiada zaawansowany system zniszczeń oraz modyfikacji samochodu - można zmieniać zarówno elementy wyglądu (kolor karoserii, wzory, itd.), jak i korygować parametry wozu.

next-car-game-demo 1next-car-game-demo 2 

Pobierz demo gry Next Car Game:
darmowe gry do pobrania Next Car Game (demo) (117 MB)
...lub ściągnij inne wersje demonstracyjne z naszego działu Dema gier.