Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Klasyki TopWare za dowolną kwotę!

1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)

darmowe gryRuszyła 3. edycja GamesRage, dedykowana graczom PC, w ramach której można nabyć pakiet klasyków od TopWare za wybraną przez siebie kwotę. Kwota ta zostanie podzielona pomiędzy wydawców, Fundację Nowoczesna Polska oraz organizatorów wyprzedazy.

W skład podstawowego pakietu gier, za dowolnie wybraną kwotę, wchodzą:

  • Earth 2160 – tytuł jest kontynuacją wydarzeń znanych z trzech części Earth 2150. Do sporu między frakcjami dołączają Obcy, którzy przez lata byli uśpieni na Marsie, a teraz chcą zaprowadzić swój ład w Galaktyce.
  • Polanie 2 – strategia czasu rzeczywistego, która, w trzech kampaniach, pozwoli poznać historię księcia Mirko. Tytuł posiada elementy znane z gier RPG, dzięki czemu postaci zdobywają doświadczenie, korzystają z różnorodnej broni, czarów czy przedmiotów. Produkcja posiada także sieciowy tryb dla wielu graczy.
  • X-Blades – gra znana także jako Oniblade. Gracze wcielą się w postać pięknej, uzbrojonej po zęby bohaterki, która przebędzie 20 lokacji wycinając w pień swoich przeciwników. Tytuł wyróżnia się nieliniową fabułą, której osią jest tajemniczy artefakt i okrutna klątwa.
  • Kurka Wodna 2 – gracz, używają kursora myszki jako celownika, musi zestrzelić jak najwięcej kurczaków, które pojawiają się na ekranie. Do przejścia jest sześć poziomów, zaś do naszej dyspozycji oddano trzy rodzaje broni.

Dodatkowo, osoby, które wpłacą kwotę powyżej średniej, mogą liczyć także na dwie gry RPG Two Worlds Epic Edition oraz Two Worlds II.

Można dokonać płatności za pomocą PayPala i DotPay (tylko w Polsce). Organizatorzy już planują dodanie do tej odsłony kolejnych tytułu, toteż warto trzymać rękę na pulsie! Polecamy!

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: