Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Gra "Był Sobie Człowiek" od teraz na Androidzie!

Gra "Był Sobie Człowiek" od teraz na Androidzie! - 5.0 out of 5 based on 2 votes
1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2 głosy)

byl czlowiek mainSerial animowany "Był sobie człowiek" swego czasu był jedną z najpopularniejszych serii edukacyjnych dla młodszych widzów. Serial przyciągał przed telewizory nie tylko najmłodszych, ale także ich rodziców. Dziś powraca on jako darmowa gra na Androida.

Gra jest planszówką z elementami RPG, więc aby w nią zagrać, dobrze byłoby mieć drugiego gracza. Każdy z graczy wybiera jednego z dostępnych bohaterów, o różnych statystykach. Postaci mogą być wzmacniane za pomocą ulepszeń kupowanych w sklepie przy użyciu zdobywanych w trakcie grania monet.

Każda osoba, na początku gry, dostaje trzy misje, z czego jedną może wymienić. Na planszy zaznaczone zostaną miejsca, związane z naszymi misjami, pojawią się zbóje oraz rozmaite zadania poboczne.

Celem gracza jest wypełnienie wszystkich trzech zadań, zanim dokonają tego inni gracze. Aby wygrać z pozostałymi, będziemy musieli wędrować po planszy, odpowiadać na pytania, czasami walczyć ze zbójami. Usprawnienia i przeszkody kosztują jednak sporo monet, które uzyskujemy za walkę ze zbójami i odpowiedzi na pytania, należy więc rozsądnie dysponować swoją sakiewką.

Darmowa wersja gry posiada wyłącznie pytania dotyczące średniowiecza. Istnieje jednak możliwość dokupienia zadań związanych ze starożytnością, czasami nowożytnymi, dwudziestym wiekiem oraz kolejnych pytań związanych ze średniowieczem. Cena każdego okresu to  6,41 zł.

Pobierz grę na Androida z oficjalnego sklepu Google Play:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.synergyit.OnceUponATime.Man

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: