Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Jak szybko sprawdzić aukcje przeniesione do archiwum Allegro?

Jak szybko sprawdzić aukcje przeniesione do archiwum Allegro? - 4.3 out of 5 based on 33 votes
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)

archiwum allegroKorzystając z serwisu Allegro, pewnie nie raz zdarzyło Ci się natknąć na charakterystyczny komunikat „Strona przedmiotu została przeniesiona do archiwum” - nie byłoby w tym nic strasznego, gdyby nie to, że nie mamy dostępu do tego archiwum. Jak sprawdzić w takim wypadku, co było przedmiotem danej aukcji i za co został wystawiony komentarz?


Jedną z możliwości jest skorzystanie z serwisu archiwumallegro.pl lub allegro.archiver.pl gdzie po podaniu numeru aukcji możliwe jest wyświetlenie zarchiwizowanej aukcji. Jest to całkiem dobre rozwiązanie dla osób, które rzadko korzystają z Allegro, a co za tym idzie sporadycznie natrafiają na irytujący komunikat.

Zakupoholicy zdecydowanie mogą mieć dość ciągłego wycinania numeru aukcji, przechodzenia na odpowiednią stronę i wklejania tam tajemniczego ciągu cyferek. Znacznie wygodniejszym rozwiązaniem może być skorzystanie ze specjalnego skryptu Full Allegro Archive. W przypadku Firefoksa skrypt instalujemy przy pomocy GreaseMonkey. Użytkownicy Opery po prostu wrzucają skrypt do odpowiedniego folderu.

W miejsce numerów aukcji, czy komunikatów o przeniesieniu przedmiotu do archiwum pojawią się aktywne linki, które umożliwią szybkie sprawdzenie aukcji.

źródło: Horacy

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: