Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Eleusis już na Steam w polskiej wersji językowej. Wypróbuj demo!

Eleusis już na Steam w polskiej wersji językowej. Wypróbuj demo! - 5.0 out of 5 based on 1 vote
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)

gra eleusis do pobraniaSurvival horror "Eleusis" studia o nazwie "Nocturnal Works" pomyślnie przeszedł kampanię "Steam Greenlight" i trafił do dystrybucji 16 października w cenie 11,99 euro (czyli około 50 złotych) – kwota ta dotyczy cyfrowych kopii na platformie Steam. Co ważne Eleusis udostępniony zostanie w polskiej wersji językowej.

Eleusis to pierwszoosobowy horror, działający na silniku Unreal Engine. Gracz zostaje rzucony do pozornie opuszczonej greckiej wioski, gdzie trafia w samo centrum tajemniczych i niepokojących wydarzeń. Nocturnal Games zaoferuje nam liczne elementy znane z gier przygodowych – nacisk położony zostanie na eksplorację, gromadzenie informacji i rozwiązywanie zagadek. Jednocześnie będziemy musieli zadbać o ochronę własnego życia.

Pobierz demo gry Eleusis:
darmowe gry do pobrania Eleusis (721 MB)
...lub ściągnij inne wersje demonstracyjne z naszego działu Dema gier.

opis na podstawie gry-online.pl

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: