Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Boniek szuka nowego trenera reprezentacji - zostań nim TY!

Boniek szuka nowego trenera reprezentacji - zostań nim TY! - 5.0 out of 5 based on 2 votes
1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 głos)

cm 01 02 do.pobrania.za.darmoJak większość z Was pewnie wie, Football Manager to kontynuacja gry Championship Manager. Kiedyś firma tworząca CM-a, Sports Interactive, współpracowała z Eidosem jako wydawcą. Po rozłące obu ekip Football Manager, nowe dzieło SI wydawane już przez SEGĘ, utrzymał ogromną popularność. CM, produkowany przez Beautiful Game Studios, nie dorównywał mu ani jakością, ani co za tym idzie, popularnością. Wielu jest jednak graczy, szczególnie tych starszych, którzy ciągle toczą boje w gry Eidosu, a dokładniej w najlepszą zdaniem wielu wersję – CM-a 01/02.

Jakiś czas temu panowie z Eidosu poinformowali, że od teraz będziemy mogli się cieszyć tą grą za darmo. Udostępnili ją do pobrania na swojej stronie internetowej. Jest to wspaniała informacja dla wszystkich fanów piłkarskich menedżerów, a szczególnie dla ich młodszego pokolenia, które nie miało możliwości zagrać w chyba najbardziej rozpoznawalny produkt wydawany przez Eidos. Teraz mają oni możliwość nadrobić zaległości i spróbować swoich sił.

Zapraszamy do pobierania gry, jak również uaktualnienia składów na jesień 2013, które przygotowała dla nas strona champman0102.co.uk!

Pobierz za darmo na swój komputer grę Championship Manager 2001/2002:
darmowe gry do pobrania Championship Manager 2001/2002 (277 MB)
...lub ściągnij inne darmowe gry z naszego działu Gry do pobrania. Graj za darmo i legalnie!

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: