Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

FIFA 14 - demo już dostępne!

FIFA 14 - demo już dostępne! - 5.0 out of 5 based on 4 votes
1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 głos)

fifa14-demoFirma Electronic Arts udostępniła wersję demonstracyjną gry FIFA 14. Obecnie demo dostępne jest tylko dla posiadaczy komputerów PC, jednak w najbliższych godzinach powinno zostać udostępnione także użytkownikom konsoli Xbox 360. Właściciele PlayStation 3 muszą poczekać do środowej aktualizacji PlayStation Store.

By wypróbować grę przed premierą, wystarczy posiadać konto w sklepie Origin, udać się w to miejsce i wybrać odpowiednią opcję na karcie produktu („Wypróbuj produkt: DEMO FIFA 14 jeszcze przed zakupem!”). To samo można oczywiście zrobić bezpośrednio przez klienta Origin. Plik instalacyjny waży niecałe 2 GB.

Wersja próbna pozwala zagrać drużynami:
- AC Milan,
- Borussia Dortmund,
- Boca Juniors,
- Barcelona,
- NY Red Bulls, Manchester City,
- Paris Saint-Germain
- Tottenham Hotspur.

Pełna wersja produkcji zadebiutuje w Polsce 27 września na większości najpopularniejszych platform sprzętowych. Tytuł trafi również na konsole nowej generacji (Xbox One i PlayStation 4) w dniu ich premiery. Gra ukaże się w pełnej polskiej wersji językowej (oprócz next-genów) w sugerowanej cenie 149,90 zł (PC) i 249,90 zł (konsole obecnej generacji).

za: gry-online.pl

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: