Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Symulator Kozy - od żartu do przedsprzedaży gry!

Symulator Kozy - od żartu do przedsprzedaży gry! - 4.4 out of 5 based on 24 votes
1 1 1 1 1 Ocena 4.38 (24 głosy)

symulator koazy 5Gra o nazwie "Goat Simulator" (Symulator Kozy) to projekt zespołu Coffee Stain Studios, który zadebiutuje na platformie Steam jeszcze w tym roku. W grze na czterech kopytach ruszymy przed siebie, aby siać zamęt i zniszczenie w wielkim mieście. Polegająca na szwendaniu się sympatycznym rogatym zwierzakiem po mieście propozycja to coś typowo relaksującego. Najwięcej zabawy ma być z brania obiektów i ludzi na rogi w cyfrowym świecie, napędzanym zaawansowanym silnikiem fizycznym. Wprowadzaną w pełnej wersji nowinką jest możliwość przylepienia sobie do długiego jęzora dowolnego przedmiotu, co kłóci się oczywiście z symulatorem w nazwie, ale z drugiej strony koza wymachująca siekierą ma w sobie jakiś nieodparty morderczy a zarazem śmieszny urok, prawda?

Wstępnie mówi się o premierze nawet jeszcze tej wiosny. W przedsprzedaży Goat Simulator dostępny jest za niecałe 10 dolarów.

symulator koazy 1symulator koazy 3

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: