Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Tactical Intervention - następca Counter-Strike'a!

Tactical Intervention - następca Counter-Strike'a! - 5.0 out of 5 based on 1 vote
1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 głos)

Tactical Intervention 12

Gra Tactical Intervention to sieciowa strzelanina z widokiem z perspektywy pierwszej osoby (FPP) wyprodukowana przez Minha Le, jednego z twórców marki Counter-Strike. Akcja gry koncentruje się na zmaganiach terrorystów oraz oddziałów antyterrorystycznych. Produkcja bazuje na zmodyfikowanym silniku Source.
Ponownie mierzą się tutaj ze sobą terroryści i antyterroryści, ale do zabawy dołączają pojazdy, a nawet psy. Po raz kolejny podstawą zabawy jest nie tylko wprawne oko i szybka ręka lecz także dobór wyposażenia.
Tactical Intervention cechuje się wysoką dynamiką akcji i energiczną rozgrywką. Oprócz ciągłej strzelaniny i nieustannego dążenia do zniewolenia wrogich jednostek, zetkniemy się w niej również z elementami taktyki i strategii. Dzięki dobrej oprawie audiowizualnej i wysokiej grywalności tytuł z pewnością dostarczy wiele godzin dobrej zabawy.

Tactical Intervention 01Tactical Intervention 03

Pobierz za darmo na swój komputer grę Tactical Intervention:
darmowe gry do pobrania Tactical Intervention (5,3 GB)
...lub ściągnij inne darmowe gry z naszego działu Gry do pobrania. Graj za darmo i legalnie!

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: