Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Retro demo - Motocross Madness 2

Retro demo - Motocross Madness 2 - 5.0 out of 5 based on 1 vote
1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 głos)

demo.Motocross.Madness.2 2Demo gry Motocross Madness 2 to świetny symulator wyczynowej jazdy na motorach crossowych. Wersja demo zawiera dwie trasy - National Race i Stunt Event, oraz oferuje dwa tryby rozgrywki - jazdę treningową po całej trasie i jednoosobową jazdę na czas po wyznaczonym torze. Demo udostępnia możliwość gry wieloosobowej, przez sieć lokalną lub połączenie równoległe. Produkt od strony graficznej w 2000 roku wyglądał rewelacyjnie, a dostępne trasy były jeszcze większe i ciekawsze pod względem ukształtowania terenu niż w pierwowzorze, czyli pierwszej cześci gry wydanej w 1998 roku.
Co przyciągało do tej gry? M.in. frajda jaką sprawiało katapultowanie naszego motoru, gdy chciało się wyjechać poza obszar przewidziany przez twórców gry.

Pobierz demo gry Motocross Madness 2:
darmowe gry do pobrania Motocross Madness 2 (41 MB)
...lub ściągnij inne wersje demonstracyjne z naszego działu Dema gier.

 

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: