Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Wreckage
POBIERZ

Zdjęcie:

Opis:

Gra Wreckage to w pełni darmowa i samodzielna modyfikacja Crysis - znanego i cenionego przez miliony graczy tytułu głównie ze względu na najwyższych lotów grafikę i dobrą fizykę. Autorzy opierając swój projekt o silnik CryENGINE 2 stworzyli nieodbiegającą praktycznie niczym pod względem graficznym autonomiczną edycję stanowiącą rozszerzenie całej serii Crysis.

Gracz występuje w roli porucznika Nomada, który wraz z członkami swojego zespołu zostaje zrzucony w sam środek ostrego konfliktu zbrojnego. Do naszej dyspozycji oddano pokaźny arsenał broni oraz pojazdów, który możemy dowolnie zmieniać i unowocześniać w zależności od prowadzonych działań. Wszystkie elementy uzbrojenia zostały przedstawione z możliwie największą liczbą szczegółów z uwzględnieniem balistyki pocisków.

Wreckage, zresztą jak większość nowoczesnych, militarnych FPS-ów, oprócz samej zręczności wymaga od gracza dużego sprytu oraz niemałych umiejętności taktycznych. To właśnie wybrany stopień trudności będzie decydował o polityce zachowań na polu walki. Im będzie on wyższy, tym w większym stopniu będą dominować działania taktyczno-strategiczne. Gra bez wątpienia przypadnie do gustu wszystkim fanom produkcji Cryteka i nie tylko.

Rozmiar:
1,85 GB
Pobrań:
482
Licencja:
bezpłatna
Strona WWW:
Odwiedź stronę
Data dodania:
08 Dec 2013
Ocena:
Głosów:0

POWIĄZANE PLIKI

Zobacz wszystkie podobne pliki:

gatunek: Strzelanki