Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

A co powiecie na symulator kamienia?!

A co powiecie na symulator kamienia?! - 3.6 out of 5 based on 5 votes
1 1 1 1 1 Ocena 3.60 (5 głosy)

ROCKMyśleliście, że nie można wymyślić czegoś bardziej kuriozalnego niż symulator kozy? Myliliście się! W usłudze Greenlight na platformie Steam pojawiła się niedawno produkcja, która jest... symulatorem kamienia! Tak, kamienia, litej skały. I co więcej, zbiera głosy użytkowników... chyba tych bardziej nienormalnych.

Wciąż zachodzę w głowę, kto mógł coś takiego wymyślić – Rock Simulator 2014 to „gra", która pozwoli nam oglądać różnego rodzaju kamienie w „pięknych" lokacjach. Ale taki symulator nie mógłby się obejść bez możliwości „wcielenia się" w skałę, prawda? No właśnie – w tej „produkcji" pojawią się mini-gry, w których kierując kamieniem trzeba będzie spadać w dół zbocza omijając różnego rodzaju przeszkody. Prawda, że brzmi arcyciekawie? Widzę potencjał na wiele mile spędzonych wieczorów.

Symulator kamienia cieszy się wśród użytkowników Steama popularnością – jego twórcy zgłosili go do usługi Greenlight i jeśli zbiorą wystarczającą liczbę głosów, zapewnia sobie miejsce na platformie Valve. O zgrozo, wygląda na to, że mają spore szanse.

na podstawie: CDA

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: