Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Największy wirtualny stadion świata

Największy wirtualny stadion świata - 5.0 out of 5 based on 2 votes
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)
spolszczenia do gierUruchomiono największy wirtualny stadion świata. Jest on zwieńczeniem kampanii poparcia dla idei organizacji EURO 2012 w Polsce i na Ukrainie. Na stadionie każdy kibic może wybrać sektor, miejsce i dodać swój opis czy zdjęcie. Każdy Internauta może dołączyć do wirtualnej społeczności popierającej Euro 2012 w Polsce.
- Im więcej kibiców zasiądzie na tym stadionie do 17 kwietnia, tym lepiej. W tym dniu zamierzamy przekazać ostateczną liczbę zebranych na stadionie osób do UEFA. Tym samym pokażemy jak bardzo chcemy zorganizować EURO 2012 w naszym kraju – podkreśla Szymon Dobrzyński, Dyrektor Departamentu Zarządzania Marką TP.

Stadion zmieści co najmniej 100 tys. osób. Jest to największy wirtualny stadion na świecie. Choć nie będą na nim rozgrywane mecze, wirtualny stadion stanie się miejscem spotkań kibiców i wspólnej zabawy.

Na razie organizatorzy zapowiadają przeprowadzenie na stadionie meksykańskiej fali. Będą również konkursy dla kibiców i wspólne kibicowanie polsko-ukraińskiej kandydaturze 18 kwietnia.

Wirtualny stadion powstał z inicjatywy TPSA. Ten społecznościowy projekt wykonała agencja K2.

http://www.wirtualnystadion.pl/

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.



Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: