Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Wreckage - darmowa gra na silniku Crysisa!

Wreckage - darmowa gra na silniku Crysisa! - 4.0 out of 5 based on 3 votes
1 1 1 1 1 Ocena 4.00 (3 głosy)

gra.wreckage 1Gra Wreckage to w pełni darmowa i samodzielna modyfikacja Crysisa - znanego i cenionego przez miliony graczy tytułu głównie ze względu na najwyższych lotów grafikę i dobrą fizykę. Autorzy opierając swój projekt o silnik CryENGINE 2 stworzyli nieodbiegającą praktycznie niczym pod względem graficznym autonomiczną edycję.

Gracz występuje w roli porucznika Nomada, który wraz z członkami swojego zespołu zostaje zrzucony w sam środek ostrego konfliktu zbrojnego. Do naszej dyspozycji oddano pokaźny arsenał broni oraz pojazdów, który możemy dowolnie zmieniać i unowocześniać w zależności od prowadzonych działań. Wszystkie elementy uzbrojenia zostały przedstawione z możliwie największą liczbą szczegółów z uwzględnieniem balistyki pocisków. Gra bez wątpienia przypadnie do gustu wszystkim fanom produkcji Cryteka i nie tylko.

gra.wreckage 4gra.wreckage 6

Pobierz za darmo na swój komputer grę Wreckage:
darmowe gry do pobrania Wreckage (1,85 GB)
...lub ściągnij inne darmowe gry z naszego działu Gry do pobrania. Graj za darmo i legalnie!

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: