Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Billiard Masters - rozbudowany bilard w 3D

Billiard Masters - rozbudowany bilard w 3D - 5.0 out of 5 based on 1 vote
1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 głos)

billiard-masters 2Gra Billiard Masters oferuje zabawę przy wirtualnym stole bilardowym. Produkcja umożliwia rozegranie zarówno meczu snookera jak i partii bilarda z użyciem 3, 8 czy 9 bil. Dostępna jest również opcja gry na zasadach 14/1.

Gracz przed każdym spotkaniem może wybrać jedną z 4 przygotowanych przez twórców miejscówek, a także dobrać jeden w kilku dostępnych stołów. Warto wspomnieć, że do wyboru mamy również stoły o niestandardowych kształtach.

Mniej zaznajomionym z tą dyscypliną sportową oddano do dyspozycji tryb treningowy, zaś biegłym już w sztuce wbijania bil do łuzy kontrolę nad takimi parametrami jak wielkość bil czy chociażby stopień "wyślizgania" zielonego sukna (szorstkość powierzchni, siła tarcia). Gdyby znudziła nam się rywalizacja z komputerem, to przed ekran monitora możemy zaprosić znajomego i grać na zmianę. Niewątpliwym atutem gry są jej niskie wymagania sprzętowe.

billiard-masters 3billiard-masters 4

Pobierz za darmo na swój komputer grę Billiard Masters:
darmowe gry do pobrania Billiard Masters (11,9 MB)
...lub ściągnij inne darmowe gry z naszego działu Gry do pobrania. Graj za darmo i legalnie!

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: