Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Iron Squad przetłumaczy dwie najnowsze kontynuacje serii Jagged Alliance

Iron Squad przetłumaczy dwie najnowsze kontynuacje serii Jagged Alliance - 5.0 out of 5 based on 2 votes
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)

jagged alliance back in action 02Zespół Iron Squad, który w ostatnich miesiącach dał o sobie znać za sprawą spolszczeń do takich gier, jak Duke Nukem Forever, F1 2011 czy GTA IV: The Lost and Damned, przypomniał sobie o swoich korzeniach. Początki działalności IS to przede wszystkim polonizacje gier z serii Jagged Alliance - kultowych strategii taktycznych. Jak czytamy na stronie grupy - zamierzają przetłumaczyć dwie nadchodzące kontynuacje: Jagged Alliance Back in Action oraz Jagged Alliance Online.

Jednak sprawa nie jest tak prosta, jak się wydaje, ponieważ Iron Squad chce, aby ich lokalizacja zyskała miano oficjalnej. W tym celu zamierzają skontaktować się z polskimi wydawnictwami oraz twórcami gry oraz zarekomendować siebie jako zespół, który dokona polonizacji tak dobrej, jak to tylko możliwe. Wydaje się, że wiedzą, co mówią, ponieważ na swoim koncie mają łącznie 6 gier z tej serii (w tym wydaną w 1995 roku pierwszą odsłonę Jagged Alliance).

Więcej informacji:
www.ironsquad.pl/news239/oswiadczenie-iron-squad-ws-najnowszych-odslon-jagged-alliance/

jagged alliance online 02jagged alliance online 01

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: