Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Spolszczenie GTA IV: The Ballad of Gay Tony już gotowe!

Spolszczenie GTA IV: The Ballad of Gay Tony już gotowe! - 4.2 out of 5 based on 10 votes
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)

BIG logo the ballad of gay tony polska.wersjaZespół Iron Squad własnie opublikował spolszczenie do gry GTA IV: The Ballad of Gay Tony. Tłumaczenie obejmuje wszystkie napisy w grze, zarówno dialogi, jak i teksty interfejsu. Autorzy starali się, aby polska wersja oddawała klimat oryginału i idealnie wpasowywało się w sytuacje widoczne na ekranie.

Spolszczenie zostało zawarte we wspólnym instalatorze z dodatkiem The Lost and Damned, który również wchodzi w skład pakietu GTA IV: Episodes from Liberty City. Nie musicie więc pobierać osobnych plików - wystarczy, że w trakcie instalacji wybierzecie czy posiadacie wszystkie dodatki, czy może tylko jeden z nich.

Iron Squad prosi również o zgłaszanie swoich uwag nt. spolszczenia pod tym adresem.

spolszczenie.gta.ballad.of.gay.tony.do.pobrania 2spolszczenie.gta.ballad.of.gay.tony.do.pobrania 4

Pobierz spolszczenie do gry GTA IV: The Ballad of Gay Tony:
darmowe gry do pobrania GTA IV Episodes from Liberty City (45MB)
...i zobacz też inne spolszczenia do gier z działu Spolszczenia do Gier.

Wykonałeś jakieś spolszczenie, którego nie mamy w bazie spolszczeń? Tworzysz jakieś spolszczenie i chcesz je opisać na łamach naszego serwisu? Prosimy o kontakt. Portal24h.pl już od 8 lat nieprzerwanie wspiera i rozwija polską scenę tłumaczeń gier m.in. udostępniając za darmo miejsce w naszym serwisie twórcom spolszczeń, jednocześnie będąc najstarszym i największym serwisem tego typu. GRAJ Z NAMI PO POLSKU!

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: