Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Iron Squad ma już 7 lat! Pomóż wybrać projekty na 2012 rok!

Iron Squad ma już 7 lat! Pomóż wybrać projekty na 2012 rok! - 5.0 out of 5 based on 1 vote
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)

Czas mija, lat przybywa, a Iron Squad ma już ich 7! Przez 12 ostatnich miesięcy zespół wydał aż 9 spolszczeń, co jest prawdopodobnie rekordem, który nieprędko zostanie pobity. Należy tu jednak wyraźnie zaznaczyć, że gry, które przetłumaczyli w zdecydowanej większości należały do niezwykle rozbudowanych i niełatwych pod względem tłumaczenia. Wśród nich pojawiły się najpopularniejsze produkcje, takie jak Duke Nukem Forever, GTA IV: The Lost and Damned, ale także Jagged Alliance 2: Shady Job czy PT Boats. Co jednak ważniejsze, udało im się utrzymać stały, wysoki poziom tłumaczenia, który zaprocentował bardzo pozytywnymi opiniami graczy i uznaniem w klawiaturach redaktorów wielu znanych portali poświęconych tematyce gier.

Iron Squad zakończył w ostatnim czasie większość podjętych projektów tłumaczeń i teraz prosi graczy o pomoc w wyborze nastepnej gry do tłumaczenia! Swój wybór możecie przedstawić w specjalnej ankiecie przygotowanej na stronie IronSquad:
www.ironsquad.pl/ankieta/

Niedługo podsumujemy również grudniowe wydarzenia w "sztabie" IronSquad, ponieważ opublikowali kilka nowości, z którymi warto się zapoznać ;)

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: