Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Gra Contrast kolejnym projektem zespołu Iron Squad

Gra Contrast kolejnym projektem zespołu Iron Squad - 5.0 out of 5 based on 1 vote
1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 głos)

Grupa Iron Squad informuje o swoim nowym projekcie polonizacyjnym i wyjaśnia przyczyny realizacji akurat tego przedsięwzięcia. Dlaczego postanowiono przetłumaczyć grę Contrast? Najważniejszy powód jest taki, jak zazwyczaj w przypadku projektów IS: jej oryginalność. Każdy z członków IS pragnie zdobyć jak najwięcej doświadczenia na tym, co robią, dlatego za każdym razem dobierają takie tytuły, które wyróżniają się na tle pozostałych. A Contrast z pewnością taki jest. To logiczna gra platformowa utrzymana w stylistyce wodewilu i dość niespotykanym sposobie prowadzenia rozgrywki. Polega ona bowiem na tym, że sterujemy postacią w pełnym 3D (widok zza pleców), jednak nasza postać posiada umiejętność przeobrażania się w cienie, przez co rozgrywka zmienia się w tradycyjną dwuwymiarową platformówkę. Klimat doskonale podkreśla soundtrack - przyjemny "jazzik".

contrast 01contrast 02

Projektem polonizacji kieruje Jakub "QooBooS" Drozdek - wieloletni członek Iron Squad, którego możecie kojarzyć dzięki projektowi Aion. Docelowo w prace zostanie zaangażowanych dwóch tłumaczy wybranych spośród tych, którzy nie mają aktualnie przydzielonych żadnych zadań.

Więcej informacji:
ironsquad.pl/news328/gra-contrast-kolejnym-projektem-zespolu-iron-squad/

contrast 03contrast 04

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: