Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Dragon Age: Inkwizycja w kinowej wersji ale nie na next-genach!

Dragon Age: Inkwizycja w kinowej wersji ale nie na next-genach! - 5.0 out of 5 based on 2 votes
1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2 głosy)

dragon age inkwizycjaFirma Electronic Arts podała szczegóły dotyczące lokalizacji gry Dragon Age: Inkwizycja w naszym kraju. Polska wersja językowa nie będzie dostępna na platformach nowej generacji, a więc konsoli PlayStation 4 oraz Xboksie One.

Firma Electronic Arts potwierdziła właśnie, że tytuł otrzyma standardową kinową polską wersję językową, która nie będzie jednak dostępna na platformach nowej generacji. Rodzimym językiem podczas zabawy cieszyć będą się jedynie właściciele pecetów oraz Xboksów 360 i PlayStation 3. Przyczyny tej decyzji nie są znane, ale można się domyślać, że stoją za nią koszty i stosunkowo niewielka jeszcze obecność PlayStation 4 i Xboksa One na naszym rynku. Warto jeszcze zaznaczyć, że według oficjalnej strony gry w serwisie Origin, Dragon Age: Inkwizycja w polskiej wersji będzie dodatkowo oferować jeszcze tylko język rosyjski. Może to więc znaczyć, że nie włączymy w grze oryginalnych angielskich napisów.

za: gry-online.pl

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: