Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Spolszczenie Castlevania: Lords of Shadow – Ultimate Edition

Spolszczenie Castlevania: Lords of Shadow – Ultimate Edition - 3.5 out of 5 based on 8 votes
1 1 1 1 1 Ocena 3.50 (8 głosy)

castlevania-lords-of-shadowZespół GameSub z przyjemnością informuje o zakończeniu prac nad nieoficjalną polonizacją gry „Castlevania: Lords of Shadow”. Pierwotnie ta odsłona legendarnej serii ukazała się w 2010 roku na konsole Xbox 360 oraz PlayStation 3. Dopiero po prawie 3 latach zawitała na PC-ty, gdzie została przyjęta przez graczy z wielkim entuzjazmem.

GameSub to świeża inicjatywa na scenie nieoficjalnych tłumaczeń gier komputerowych. W jej skład wchodzą ludzie o doświadczeniu oraz różnorodnych umiejętnościach, zdobytych zarówno na scenie fanowskiej, jak i w działalności komercyjnej. Motto grupy to „nie gadamy, tłumaczymy”, co jasno określa pryncypia, którymi kierują się jej członkowie. GameSub ma na swoim koncie polonizacje gier Spelunky, Papers, Please, Hammerwatch, Vampire the Masquerade: Bloodlines oraz Castlevania: Lords of Shadow. Kolejnymi projektami grupy są lokalizacje gier Aquaria orazX-Men: Wolverine Origins, których testy niebawem się rozpoczną.

Polonizację można pobrać ze strony zespołu GameSub:
http://gamesub.pl/spolszczenia/download-info/castlevania-lords-of-shadow/

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: