Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Spolszczenia Bully: Scholarship Edition oraz Mortal Kombat - nowe projekty BDIP

Spolszczenia Bully: Scholarship Edition oraz Mortal Kombat - nowe projekty BDIP - 4.2 out of 5 based on 5 votes
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)

Za naszym pośrednictwem grupa o nazwie "Bartle Doo In Polish" (w skrócie "BDIP") chciała poinformować Was Internauci o swoich najnowszych projektach polonizacyjnych gry. Kwestia dotyczy spolszczeń do gier Mortal Kombat: Komplete Edition oraz Bully: Scholarship Edition.
Damian „Brucie” Kwolek, już opracował wygląd polskiej czcionki do gry Mortal Kombat. Oto próbka:

mortal kombat spolszczenie

Obecnie nie jest znany termin ukończenia spolszczenia do najnowszego na PC Mortala, ale bądźmy dobrej myśli!

Natomiast w temacie spolszczenia Bully: Scholarship Edition - zbliża się ono już ku końcowi, zostało zaledwie kilka plików do przetłumaczenia. Potem już tylko korekta, testy, i na końcu druga korekta. Drobna próbka z gry:

bl

Więcej info:
www.bartledooinpolish.com/cala-naprzod/
www.bartledooinpolish.com/sir-james/

 

Wykonałeś spolszczenie i chcesz z nim trafić do jak największego grona odbiorców? A może właśnie jakieś tworzysz i chcesz opisać je na łamach Portal24h.pl? Prosimy o kontakt.
Portal24h.pl już od 10 lat nieprzerwanie tworzy, rozwija i wspiera polską scenę tłumaczeń gier m.in. udostępniając darmowe miejsce w naszym serwisie twórcom spolszczeń, jednocześnie będąc NAJstarszym, NAJwiększym i NAJpopularniejszym serwisem o tej tematyce. Graczu, GRAJ Z NAMI PO POLSKU!

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: