Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Iron Squad - projekt polonizacji Cold War Rearmed 2

Iron Squad - projekt polonizacji Cold War Rearmed 2 - 3.9 out of 5 based on 7 votes
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)
Iron Squad
Po Darkest Of Days przyszła pora na kolejny projekt. Iron Squad drugi raz w tym tygodniu zapowiada nową polonizację. Jednak, tym co najnowszą odróżnia od wszystkich pozostałych jest fakt, że... gra jeszcze nie miała swojej premiery. Jak się już domyślacie - chodzi o modyfikację, której tytuł z pewnością zapadł w pamięci niejednego fana kultowego Operation Flashpoint.

Cold War Rearmed 2, bo taki tytuł nosi najnowszy projekt IS, to tworzona z dużym rozmachem modyfikacja bazująca na Arma II, które zadebiutowało w tym roku. Gra będzie "remakiem" pierwszej części OF, z tą samą fabułą, tymi samymi postaciami, broniami, mapami i misjami ale z nowoczesną grafiką. Niestety, prace trwają od zaledwie dwóch miesięcy, więc (co zrozumiałe) nie opublikowano jeszcze żadnych zdjęć. Data premiery również nie napawa optymizmem - święta Bożego Narodzenia 2010 roku. Miejmy więc nadzieję, że dostaniemy w swoje ręce produkt solidny i dopracowany.

Więcej info przeczytasz na stronie Iron Squad:
- www.ironsquad.eu/index.php?readmore=104

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: