Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Ratujemy od zapomnienia spolszczenia nieistniejącej już grupy PLProjekt

Ratujemy od zapomnienia spolszczenia nieistniejącej już grupy PLProjekt - 5.0 out of 5 based on 1 vote
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)
Skyrim-Legendary-Edition-spolszczenieJakiś czas temu skontaktował się z nami Daniel ("Danio") lider nieistniejącej już grupy tłumaczy o nazwie PLProjekt. Przypomnijmy, że grupa PLProjekt działała aktywnie z mniejszymi i większymi przestojami przez niespełna 4 lata i zakończyła swoją działalność ok. 3 lata temu. Wydali oni około 30 spolszczeń do gier, posiadali też własną stronę internetową, która również już dawno nie istnieje. Swojego czasu na łamach Portal24h.pl mogliście czytać o bieżących projektach tej grupy w czasach jej aktywności. Danio podesłał nam wszystkie wydane dotychczas spolszczenia i prosił o dodanie brakujących tłumaczeń PLProjekt na Portal24h.pl, żebyście mogli je bez przeszkód i za darmo nadal pobierać, i cieszyć się nimi podczas grania w swoje ulubione gry. Zrobiliśmy przegląd spolszczeń PLProjekt zamieszczonych dotychczas w naszym serwisie, niektórym uzupełniliśmy opisy, niektóre wymagały aktualizacji do nowszych wersji, a kilka tłumaczeń wymienionych poniżej dodaliśmy, gdyż jeszcze nie znajdowały się w naszym serwisie.
 
Pobierz ostatnio dodane spolszczenia PLProjekt:

...i zobacz też inne spolszczenia do gier z działu Spolszczenia do Gier.


Wykonałeś spolszczenie i chcesz z nim trafić do jak największego grona odbiorców? A może właśnie jakieś tworzysz i chcesz opisać je na łamach Portal24h.pl? Prosimy o kontakt.
Portal24h.pl już od 10 lat nieprzerwanie tworzy, rozwija i wspiera polską scenę tłumaczeń gier m.in. udostępniając darmowe miejsce w naszym serwisie twórcom spolszczeń, jednocześnie będąc NAJstarszym, NAJwiększym i NAJpopularniejszym serwisem o tej tematyce. Graczu, GRAJ Z NAMI PO POLSKU!

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: