Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Gra Darkest of Days - nowe spolszczenie grupy Iron Squad

Gra Darkest of Days - nowe spolszczenie grupy Iron Squad - 4.2 out of 5 based on 15 votes
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)
Iron Squad
Darkest of Days to długo wyczekiwany FPS o dość zakręconej fabule. Wiemy już, że gra nie zostanie wydana w Polsce, to zła wiadomość. Natomiast dobrą jest to, że grupa Iron Squad podjęła się polonizacji wyżej wymienionej gry! Jak można przeczytać na oficjalnej stronie zespołu, prace trwają już od 15 września br., czyli zostały rozpoczęte dokładnie tydzień po światowej premierze tytułu. Jednak, najbardziej cieszy wiadomość o dacie spolszczenia, wedle której ma ona nastąpić jeszcze w listopadzie tego roku. Czekamy z niecierpliwością!

Darkest of Days to gra zaliczana do gatunku FPS o dość zawiłej fabule. Wcielamy się w postać Alexandra Morrisa - żołnierza, uczestnika wojny secesyjnej. Z oblicza śmierci ratuje go tajemnicza organizacja, która zabiera Morrisa w odległą przyszłość. Tam dowiaduje się dlaczego go to spotkało. Organizacja pracuje nad przekształceniem historii, a Alexander Morris staje się ich narzędziem. Wojna secesyjna, I Wojna Światowa, czy Pompeje u progu zniszczenia. To tylko niektóre z lokacji, które odwiedzimy.

Dowiedz się więcej na stronie Iron Squad:
Oficjalny news: http://www.ironsquad.eu/index.php?readmore=103
Info o projekcie: http://www.ironsquad.eu/readarticle.php?article_id=13

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: