Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Która konsola przenośna najlepsza na wakacje? Podsumowanie starej sondy i start nowej

Która konsola przenośna najlepsza na wakacje? Podsumowanie starej sondy i start nowej - 5.0 out of 5 based on 1 vote
1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 głos)

jaka.konsola.najlepsza.wakacjeZakończyła się wakacyjna sonda, w której odpowiadaliście na pytanie, którą przenośną konsolę najlepiej jest zabrać w wakacyjną podróż. Przewidując wyniki sondy stawialiśmy na zażarty bój pomiędzy dwoma konsolami: Nintendo DS (najpopularniejsza konsola na świecie) oraz PlayStation Portable. Obydwie konsole są już długo na rynku, dzięki czemu mają ogromną bazę świetnych tytułów. Wspomniane konsole oraz gry do nich można kupić w bardzo przystępnych cenach oraz wytrzymują długo bez ładowania, co jest szczególnie ważne podczas wakacyjnych podróży.
Jak te przewidywania sprawdziły się w waszych głosach, na polskim podwórku growym? PSP zdobyło aż 47% głosów, a najchętniej kupowana konsola na świecie, czyli Nintendo DS zajęła ostatnią pozycję z zaledwie 3%! Tuż za liderem sondy uplasowała się najnowsza konsola firmy Sony PlayStation Vita z 39,4%. Dziwny to wynik najnowszego dziecka Sony, które na świecie sprzedaje się tragicznie słabo - zaledwie 5 mln sprzedanych egzemplarzy, a dla porównania nowe dziecko Nintendo o nazwie 3DS (6,1% w sondzie) sprzedało się obecnie w 32 mln egzemplarzy. Vita posiada bardzo małą bibliotekę dobrych gier, a gry są bardzo drogie, obecna cena konsoli Vita jest wyższa od konsol stacjonarnych oraz na baterii wytrzymuje nieporównywalnie słabiej od swojego popularniejszego, ale starszego brata. Więc dlaczego oddaliście głos na Vitę? Daliście się ponieść marketingowi, czy może jest jakieś inne rozsądne wytłumaczenie?

Koniec starej, ale start nowej sondy!
A pytanie w nowej sondzie dotyczy najnowszej gry GTA V, czy spełniła Twoje oczekiwania, czy zawiodła Cię? A może wolisz barbie?

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: