Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Nowa odsłona Portal24h - 6 wersja serwisu!

Nowa odsłona Portal24h - 6 wersja serwisu! - 3.4 out of 5 based on 7 votes
1 1 1 1 1 Ocena 3.43 (7 głosy)

Po wielu miesiącach przygotowań, prac i testów oddajemy w Wasze ręce i klawiatury najnowszą 6. odsłonę serwisu Portal24h. Mamy nadzieję, że przypadnie Wam do gustu co najmniej tak bardzo jak nam ;] Poprzednia 5. odsłona serwisu była z nami najdłużej, gdyż spełniała wszystkie nasze oczekiwania techniczne i wizualne przez wystarczający czas, ale nadszedł czas na jeszcze lepszą technologię. Wkroczcie z nowym serwisem Portal24h w nowy 2014 rok!


Nowa odsłona podążą za trendem urządzeń mobilnych, które stały się szalenie popularne w ostatnim okresie. Nowa wersja serwisu nie posiada jednak specjalnych wersji na urządzenia mobilne, nie posiada też specjalnej aplikacji w Google Play, App Store do przeglądania Portal24h. Nie posiada specjalnych aplikacji i dodatkowych wersji, bo nie musi ich posiadać! Gdy inne strony internetowe męczą się z robieniem dodatkowych aplikacji do wyświetlania własnych stron na trylion platform smartfonowych (Android, Iphone, Windows Phone, Symbian) my wybraliśmy mądrzejsze i nowocześniejsze rozwiązanie. Serwis Portal24h sam dostosuje się do wielkości wyświetlacza Twojego dowolnego urządzenia! Nie ważne czy posiadasz olbrzymi 80" calowy TV, na którym przeglądasz nasz serwis, zwykły laptop, tablet, smartfon czy zegarek z bardzo małym wyświetlaczem - na wszystkich tych urządzeniach powinieneś wygodnie przeglądać Portal24h.
Nowa odsłona wortalu nie oznacza tego, że w zapomnienie pójdą dane Waszych kont, czy zamieszczone komentarze. Znacie już przecież nasz profesjonalizm i wiecie, że z takimi zdarzeniami nie może być tu miejsca. Nie musicie, więc zakładać od nowa swoich kont, również komentarze zostały przeniesione do nowego systemu, wszystkie głosy oddane w sondach oraz oceny plików też są na swoim miejscu.

Wygląd strony sam się dopasuje do Twojego urządzenia!

Najnowsza odsłona to również nowe logo serwisu zgodne z zasada KISS. Logo nawiązuje do charakteru wortalu, składa się ze szkicu granic pewnego kraju ;) oraz emblematu gamepada. Do całego loga Portal24h należy również slogan „GRAJ PO POLSKU”, który pozostał praktycznie niezmieniony od czasu jego wymyślenia w 2007 roku, zmieniły się za to kroje czcionek.

logo

Strona główna to na górze olbrzymia, animowana wizualizacja najciekawszych newsów, która jednocześnie stanowi tło górnej części strony głównej. Zdjęcia zmieniają się automatycznie, jednak możecie sami je również zmieniać poprzez wskazanie ich myszką, wtedy pojawią się po bokach strzałki nawigacyjne. Zauważyliście jak ładnie skaluje się do wielkości Waszego wyświetlacza?
Na górze znajdują się też przyciski służące do logowania lub zakładania darmowego konta w serwisie. Sprawdźcie jak ciekawie pojawiają się formularze się na środku ekranu po użyciu tych przycisków.

góra strony

Na każdej podstronie znajdziecie również szybki pasek ze skrótem najnowszych informacji strony o nazwie „Pilne newsy”. Informacje możecie zatrzymywać wskazując je myszką i zmieniać klikając na strzałki z prawej strony. Spostrzegliście, że po wskazaniu kursorem pojawia się więcej informacji o wybranym newsie?

pilne newsy


W głównej części startowej strony znajdują się boksy zawierające świeże newsy z danej kategorii.

newsy glowna

Dół strony to głównie odnośniki do ważnych prawnych aspektów działania strony oraz wygodny przycisk umożliwiający szybkie przejście na górę strony oraz odnośniki do naszych profili w sieciach społecznościowych. Sprawdźcie jak ładnie się podświetlają po wskazaniu ich myszką ;)

przyciski dol

Zachęcamy do samodzielnego zwiedzania serwisu, pamiętajcie jednak, że możecie natknąć się jeszcze na drobne błędy, które umknęły naszym testom, a które zostaną naprawione w najbliższym czasie.

growe newsy

Szczęśliwego nowego 2014 roku !!!

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: