Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Św. Mikołaj czy Dziadek Mróz? Wyniki pojedynku na brzuchy!

Św. Mikołaj czy Dziadek Mróz? Wyniki pojedynku na brzuchy! - 5.0 out of 5 based on 1 vote
1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 głos)

mikolaj dziadek mrozZakończyła się szybka, mikołajkowa sonda, w której do pojedynku ze Św. Mikołajem stanął Dziadek Mróz! Okazało się, że Dziadek Mróz nie miał szans w starciu z ogromnym brzuchem Św. Mikołaja i szybko wyleciał poza ring! Sędziowie orzekli wynik 27:5.

Start nowej sondy o konsolach!
Niedawno miał miejsce początek nowej generacji wraz z premierą nowych konsol od firm Microsoft i Sony (dużo wcześniej wystartowało Nintendo), dlatego nowa sonda dotyczy konsol obecnej, najnowszej generacji. W starciu uczestniczy Playstation4, Xbox One, Wii U. Którą chciałbyś mieć lub już posiadasz? A może któraś powinna znaleźć się pod Twoją choinką? Wyraź to w sondzie! A może rodzice to dostrzegą i podarują Ci jeden egzemplarz przodującej konsoli w naszej sondzie? ;-)
Nie zabrakło również specjalnej odpowiedzi w sondzie dla osób pozytywnie zakręconych!

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: