Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Konkurs z okazji 10-lecia! 10 paczek gier do zgarnięcia!

Konkurs z okazji 10-lecia! 10 paczek gier do zgarnięcia! - 5.0 out of 5 based on 2 votes
1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 głos)

3 pierwsze miejscaDział darmowe gry do pobrania to obecnie najpopularniejsza sekcja naszego serwisu. W tej chwili znajdują się tam 122 darmowe gry, a wszystkie w pełnych wersjach, które często mogą pochwalić się większa grywalnością niż niejeden wysokobudżetowy tytuł. Letni czas, to dobry moment na nadrobienie growych zaległości i wzięcie udziału w naszym urodzinowym konkursie!

Aby wziąć udział w naszej zabawie, wystarczy napisać do nas wiadomość email na adres admin(małpa)portal24h.pl i podać tytuł jednej ulubionej gry z naszego działu darmowe gry do pobrania oraz napisać nam w maksymalnie 3 zdaniach, dlaczego lubicie akurat tą grę. Dodajcie do emaila również swoje imię.  Na Wasze emaile czekamy 3 dni, do końca czwartkowego dnia (29.08.2013). Do wygrania na 10-lecie Portal24h.pl jest 10 zestawów gier!


Dla 3 autorów najciekawszych tekstów jest zestaw 12 gier:

3 pierwsze miejsca

Dla 7 autorów kolejnych najciekawszych tekstów zestaw 4 gier:

7 pozostalych miejsc

Wszystkie gry w konkursie są w wersji cyfrowej i zostaną dostarczone emailowo zwycięzcom w formie stosownych kluczy usług Steam i/lub Origin w ciągu 3 dni od momentu ogłoszenia wyników konkursu. Wyniki konkursu zostaną opublikowane w ciągu 3 dni od momentu jego zakończenia.

Moderatorzy forumIwan oraz mad_prince za wieloletni wkład w rozwój naszego forum otrzymują stosowne paczki gier poza konkursem.

 

*Konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 1992 r. o grach losowych i zakładach wzajemnych z późniejszymi nowelizacjami. Nagrody w konkursie otrzymają autorzy najciekawszych tekstów. O wyborze zwycięzców zadecyduje jury, w skład którego wejdą przedstawiciele redakcji Portal24h.pl.

Uczestnikiem konkursu może być każda osoba fizyczna, pod warunkiem, że nie jest pracownikiem / współpracownikiem Portal24h.pl lub podmiotów od niej zależnych.

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: