Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

3 nowe sondy

3 nowe sondy - 4.3 out of 5 based on 16 votes
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)
spolszczenia W okresie świątecznym proponujemy Wam wziąć udziału w 3 sondach wyświetlanych losowo na stronie głównej w prawym menu.

1. Najlepszą konsolą do gier jest...
Jedni wolą PS3, bo mają sentyment do marki Sony i liczą na to, że może kiedyś będzie więcej dobrych gier na tę konsolę tak jak na Xbox 360, a jeszcze innych nie interesuje grafika w grach, a preferują pomachać nietypowym kontrolerem w Wii - a Ty co o tym sądzisz?
Przy okazji: na naszym Frum powstał osobny dział poświęcony konsolom - zapraszamy do dyskusji!
2. Wybierz gatunek muzyk...
Jaki typ muzyki preferujesz? Wybór opcji w sondzie jest dość ograniczony, ale odzwierciedla on charakterystykę  zapomnianego ostatnimi czasy działu "darmowe mp3 do pobrania" na naszej stronie. Może znajdzie się ktoś chętny do jego aktualizacji i wyniki sondy będą dla niego wskazówką?
3. GTA 4 spełniło oczekiwania?
Najdłużej oczekiwana gra mijającego roku, która niezaprzeczalnie ośmieszyła wydawcę, który chcąc zdążyć przed "Mikołajem" wydał graczom produkt bardzo niedopracowany. Pierwszy patch, który wyszedł ostatnio jednak nie "ugasił" narzekań klientów zażenowanych słabą optymalizacją gry. Przykre jest czytać tłumaczenia wydawcy gry, że jest ona przeznaczona na komputery przyszłości, a jednocześnie nie obsługuje więcej niż 1 karty Nvidii w trybie SLI :D Dziwne, bo na konsolach "przeszłości" GTA 4 nie ma takich problemów z wydajnością. A Ty co sądzisz o nowym GTA?

Czas oddawania głosów w sondach: do końca stycznia.

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: