Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

GTA 4 - wymagania sprzętowe wersji na PC

GTA 4 - wymagania sprzętowe wersji na PC - 4.5 out of 5 based on 194 votes
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)

spolszczenia do gier

Jak pamiętamy gra GTA 4 początkowo miała wyjść tylko i wyłącznie w wersjach konsolowych (Xbox 360 oraz Playstation 3) jednak po kilku miesiącach ujawniono, że światło dzienne ujrzy także wersja na PC. Plany te najwyraźniej idą zgodnie z założeniem gdyż od niedawna znane są zalecane wymagania sprzętowe pecetowej odmiany, mało tego znana jest także dokładna data premiery.

Zalecana konfiguracja sprzętowa wygląda następująco:
  • Procesor: Intel Pentium D (brak danych o odpowiedniku ze strony AMD)
  • Karta graficzna: 512MB, z Shader 3.0
  • RAM: 2GB
  • HDD: 18GB
  • System operacyjny: Windows XP (z SP2)
Wprawdzie minimalne wymagania nie są jeszcze znane ale jak widać zalecana konfiguracja sprzętowa nie jest zbyt wygórowane i "konwersja" z konsol powinna działać poprawnie i w miarę komfortowo nawet na starszych "sprzętach". O tym jakich ustawień ta kwestia dotyczy (czy średnich czy maksymalnych detali oraz jakiej rozdzielczości) przekonamy się zapewne po 18 listopada bieżącego roku kiedy to GTA 4 w wersji na PC pojawi się na półkach sklepowych.
darmowy hosting obrazków darmowy hosting obrazków darmowy hosting obrazków darmowy hosting obrazków

GTA 4 wymagania

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: