Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Fileplanet i Ubisoft rozdają gry

Fileplanet i Ubisoft rozdają gry - 4.6 out of 5 based on 12 votes
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)
gry do pobraniaSerwis Fileplanet dość mile zaskoczył swoich użytkowników, udostępniając im na serwerach 4 pełne i do tego darmowe gry Ubisoftu. Wystarczy tylko szybko przeprowadzić się do USA.

Jeżeli ktoś chciał zagrać w tak smakowite kąski jak FarCry, Rayman: Raving Rabbids, Prince of Persia: Sands of Time czy Tom Clancy's Ghost Recon, to ma do tego świetną okazję. Ubisoft za pośrednictwem serwisu Fileplanet umożliwił legalne i bezpłatne ściągnięcie wyżej wymienionych tytułów.

Gry są darmowe, ale jak to ostatnio modne w branży, producenci umieścili w nich reklamy, głównie znanej sieci fast foodowej. Pojawiają się one w menu i podczas wczytywania etapów. Aby zakosztować bezpłatnej zabawy, wystarczy mieć podstawowe konto na Fileplanet, a przy rejestracji podać "zgodnie z prawdą", że mieszka się na terenie Stanów Zjednoczonych.

Wzór godny naśladowania - darmowe gry + reklamy, a nie płatna gra + reklamy. Słyszysz Valve, ty sknero?

Źródło: gram.pl

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: