Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Wydano spolszczenie do gry Dragon Age: Ultimate Edition!

Wydano spolszczenie do gry Dragon Age: Ultimate Edition! - 5.0 out of 5 based on 1 vote
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)

Dragon-Age-Ultimate-Edition-Spolszczenie-do-gry10 maja 2012 roku zespół zespołu Przystań Szarego Strażnika rozpoczął prace nad nieoficjalnym spolszczeniem gry Dragon Age: Ultimate Edition. Dzięki wspólnej pracy tłumaczy, testerów oraz pasjonatów gry, udało się ukończyć i opublikować graczom polską wersję do tej gry oraz licznych dodatków DLC. Polonizacje zostały umieszczone we wspólnej paczce Dragon Age: Ultimate Edition, w której znaleźć można także spolszczenia do wszystkich pozostałych odsłon serii, w tym i podstawowej wersji Dragon Age: Początek (wykorzystane za zgodą EA Polska). To doskonałe rozwiązanie, które maksymalnie ułatwia aplikację polskiego języka do gry.

Spolszczenie Dragon Age: Ultimate Edition obejmuje:
- Dragon Age Początek od EA Polska, które zostało poprawione ;
- DLC: Kamienny Więzień, Powrót do Ostagaru, Twierdza Strażnika, Kroniki Mrocznych Pomiotów, Podarki i Psikusy od EA Polska, które zostało poprawione;
- Dragon Age Przebudzenie - oficjalne tłumaczenie od EA Polska, które zostało poprawione;
- Pieśń Leliany - tłumaczenie od ekipy Przystani Szarego Strażnika;
- Golemy Amgarraku - tłumaczenie od ekipy Przystani Szarego Strażnika;
- Polowanie na Czarownicę - tłumaczenie od ekipy Przystani Szarego Strażnika;

Więcej info o spolszczeniu:
www.dragon-age.com.pl/aktualnosci-przystan-szarego-straznika/1183-spolszczenie-do-dragon-age-ultimate-edition-juz-dostepne

Pobierz spolszczenie do gry Dragon Age: Ultimate Edition:
darmowe gry do pobrania Dragon Age Ultimate Edition
...i zobacz też inne spolszczenia do gier z działu Spolszczenia do Gier.

 

Wykonałeś spolszczenie i chcesz z nim trafić do jak największego grona odbiorców? A może właśnie jakieś tworzysz i chcesz je opisać na łamach Portal24h.pl? Prosimy o kontakt.
Portal24h.pl już od 10 lat nieprzerwanie tworzy, rozwija i wspiera polską scenę tłumaczeń gier m.in. udostępniając darmowe miejsce w naszym serwisie twórcom spolszczeń, jednocześnie będąc NAJstarszym, NAJwiększym i NAJpopularniejszym serwisem o tej tematyce. GRAJ Z NAMI PO POLSKU!

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: