Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

KeePass Password Safe - ułatwi adminowi strony Premiera zapamiętać hasła

KeePass Password Safe - ułatwi adminowi strony Premiera zapamiętać hasła - 5.0 out of 5 based on 1 vote
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)

KeePass Temat bezpieczeństwa danych stał się ostatnio szalenie modny po tym jak ktoś włamał się m.in. na stronę Premiera oraz Ministra Spraw Zagranicznych. Aby poprawić swoje bezpieczeństwo powinni oni stosować programy, które w tym pomagają. Jednym z takich programów jest najnowsza wersja KeePass Password Safe. Jest to darmowy program przeznaczony do zarządzania i przechowywania listy haseł w bezpieczny sposób. Aplikacja pozwala na przechowywanie wszystkich poufnych informacji w bazie danych, która jest zabezpieczona jednym hasłem właściciela, więc wystarczy, aby użytkownik zapamiętał tylko jedno hasło by otworzyć całą bazę danych. Całość jest zabezpieczona najlepszym i najbezpieczniejszym algorytmem szyfrującym o nazwie Rijndael.

Pobierz za darmo program KeePass Password Safe:
darmowe programy KeePass Password Safe (MB)
...lub zobacz setki innych najlepszych programów do pobrania w dziale darmowe programy.

Przypominamy, że publikujemy tylko najlepsze, darmowe programy z danej kategorii. Dzięki temu nie tracisz cennego czasu na wybór dobrych, darmowych aplikacji i jesteś legalny.

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: