Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

IrfanView PL - po Polsku i ze wszystkimi wtyczkami!

IrfanView PL - po Polsku i ze wszystkimi wtyczkami! - 2.5 out of 5 based on 4 votes
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)

IrfanView PLProgram IrfanView PL to jedna z najpopularniejszych i najlepszych przeglądarek plików graficznych. Program jest darmowy, ma prosty i intuicyjny wygląd. Obsługuje większość cyfrowych formatów, w jakich zapisywane są obrazki. Oprócz funkcji przeglądarki w IrfanView PL znajdziemy między innymi opcje tworzenia internetowych galerii wraz z miniaturami plików, możliwość modyfikacji rozmiaru, kolorów i kontrastów ilustracji, wyświetlanie informacji o plikach, a także filtry graficzne, dzięki którym nasze zdjęcia mogą nabrać niezwykłego wyglądu. Wyróżnia się szybkością działania!

W paczce masz:
- program IrfanView
- instalator wgrywający polski język
- zestaw wszystkich dodatkowych wtyczek

Pobierz za darmo program IfranView PL:
darmowe programy IrfanView PL (10MB)
...lub zobacz setki innych najlepszych programów do pobrania w dziale darmowe programy.

Przypominamy, że publikujemy tylko najlepsze, darmowe programy z danej kategorii. Dzięki temu nie tracisz czasu na wybór dobrych, darmowych aplikacji i jesteś legalny.

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: