Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Comodo Internet Security 2014 - kompleksowa ochrona za darmo!

Comodo Internet Security 2014 - kompleksowa ochrona za darmo! - 3.3 out of 5 based on 3 votes
1 1 1 1 1 Ocena 3.33 (3 głosy)

comodo 2014Mimo dużych starań ze strony producenta, system Windows nadal jest bardzo podatny na zagrożenie ze strony wirusów i innego szkodliwego oprogramowania. Dlatego bardzo dobrą propozycją jest produkt tworzony przez firmę Comodo – pakiet Comodo Internet Security 2014 o bardzo szerokim wachlarzu ochrony systemu Windows. Światło dzienne ujrzała najnowsza wersja tego oprogramowania.

Najważniejszą zmianą w nowej odsłonie pakietu Comodo jest mechanizm zwany Viruscope. Funkcja ta pozwala na automatyczną analizę aktywności procesów działających w systemie i wszczęcie alarmu, gdy staną się one podejrzane. Daje to dodatkową warstwę ochrony obok stosowanego obecnie mechanizmu behawioralnego, który ogranicza uprawnienia nieznanych aplikacji. Mechanizm ten pozwala także na cofnięcie zmian jakie wyrządziło szkodliwe oprogramowanie. Druga z nowości to skanowanie ruchu internetowego. Nie skanuje on jedynie stron przeglądanych przez przeglądarkę, ale w cały ruch, blokując adresy zawierające malware lub próbujące wyłudzić od użytkownika cenne informacje. Funkcja ta pozwala także na samodzielną konfigurację witryn i kategorii do blokowania.

Oprócz tego zmiany dotyczą wyglądu, gdzie w Comodo nareszcie pojawiła się obsługa skórek. Producent zapewnia również, że poprzez niewielkie modyfikacje i nowe opcje dostęp do wielu funkcji jest szybszy i wygodniejszy. Firma chwali się także aż 7-krotnym zwiększeniem szybkości piaskownicy, poprawą 300 znalezionych błędów, a także funkcją specjalnie zabezpieczonego folderu, w którym można przechowywać cenne dane.

 

Pobierz za darmo program Comodo Internet Security Premium 2014:
darmowe programy Comodo Internet Security Premium 2014 v7 PL (91,8 MB)
...lub zobacz setki innych najlepszych programów do pobrania w dziale darmowe programy.

Przypominamy, że publikujemy tylko najlepsze, darmowe programy z danej kategorii. Dzięki temu nie tracisz czasu na wybór dobrych, darmowych aplikacji i jesteś legalny.

Nowsze artykuły:

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: