Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Comodo Internet Security 2013 Premium PL - kompletne zabezpieczenie Twojego komputera

Comodo Internet Security 2013 Premium PL - kompletne zabezpieczenie Twojego komputera - 5.0 out of 5 based on 2 votes
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)

comodo.internet.security.2013 3Produkty firmy Comodo Group odpowiedzialne za zapewnienie bezpieczeństwa uznawane są przez wielu użytkowników na całym świecie za najlepsze w swojej klasie cenowej. Światło dzienne ujrzała właśnie kolejna edycja darmowego pakietu Comodo Internet Security przeznaczona na rok 2013.

W nowych wersja programów zabezpieczających firmy Comodo wprowadzono sporo zmian. Producent udoskonalił m. in. moduł sandboxa, który współpracuje teraz z większą ilością programów oraz dodał kilka nowych wersji językowych, w tym polski. Poza tym wyeliminowano sporo błędów zgłaszanych przez użytkowników. Do najważniejszych z nich zaliczyć należy wyeliminowanie błędów: zawieszania się programu na systemie Windows 8, braku aktywności przycisku "Anuluj" czy kompatybilności z tabletami Wacom. Pełna lista zmian dostępna jest na forum producenta.

Pobierz za darmo program Comodo Internet Security Premium 2013 PL:
darmowe programy Comodo Internet Security Premium 2013 PL (42,6 MB)
...lub zobacz setki innych najlepszych programów do pobrania w dziale darmowe programy.

Przypominamy, że publikujemy tylko najlepsze, darmowe programy z danej kategorii. Dzięki temu nie tracisz czasu na wybór dobrych, darmowych aplikacji i jesteś legalny.

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: