Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Death Rally
POBIERZ

Zdjęcie:

Opis:
Death Rally to gra wyścigowa, w której akcję obserwujemy z lotu ptaka. Produkcję opracowała firma Remedy Entertainment – twórcy słynnej serii Max Payne, opowiadającej losy upadłego, nowojorskiego policjanta, oraz niemniej popularnych przygód Alana Wake’a. Death Rally nie jest jednak klasycznym przedstawicielem gatunku. Rywalizacja jest tu bowiem niezwykle brutalna – równie ważne, co dbanie o jak najlepszy czas przejazdu, jest uprzykrzanie życia oponentom (w grę wchodzi nawet ich całkowita destrukcja). Za zwycięstwa w wyścigach otrzymuje się pieniądze, przy pomocy których należy rozbudowywać możliwości kontrolowanego pojazdu, reperować uszkodzenia, kupować uzbrojenie oraz, w miarę możliwości, zmieniać samochód na lepszy. Tych ostatnich jest w sumie sześć.
 

Model jazdy jest iście zręcznościowy, aczkolwiek jego opanowanie wymaga kilkunastu minut treningu. Gra oferuje trzy poziomy trudności, w ramach których bierzemy udział w wyścigach liczących się do generalnych rankingów. Ścigamy się na dziewiętnastu torach (połowa z nich to wersje lustrzane), umiejscowionych w kilku zróżnicowanych środowiskach. W produkcji znalazł się także tryb wieloosobowy.

 
Pod koniec października 2009 roku w sieci udostępniona została darmowa reedycja Death Rally. Jest to produkcja przystosowana do działania na nowoczesnych komputerach – także tych, wyposażonych w najnowsze systemy operacyjne (w tym Windows 7 w wersji 32 i 64-bitowej). Pozbawiono ją jednak możliwości toczenia walki w trybie wieloosobowym z uwagi na trudności przy konwertowaniu tytułu.

Wymagania sprzętowe: każdy komputer ktory potrafi uruchomic minimum Windows XP

Rozmiar:
41.6 MB
Pobrań:
276
Licencja:
pełna wersja, darmowa
Wersja:
dla Windows
Autor:
Nieznany
Strona WWW:
Odwiedź stronę
Data dodania:
30 Apr 2010
Ocena:
Głosów:0

POWIĄZANE PLIKI

Zobacz wszystkie podobne pliki:

gatunek: Klasyczne, Wyścigi samochodowe