Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Tactical Intervention
POBIERZ

Zdjęcie:

Opis:

Gra Tactical Intervention to sieciowa strzelanina, w której akcja prezentowana jest z perspektywy pierwszej osoby. Jej twórcą jest Minh Le, jeden z pomysłodawców marki Counter-Strike. W grze uczestniczymy w starciach oddziałów antyterrorystycznych z terrorystami. Produkcja powstała w oparciu o mocno zmodyfikowany silnik Source, znany m.in. z Half-Life 2. Jest oferowana w modelu free to play, z opcjonalnymi mikropłatnościami.

Tactical Intervention wyróżnia się na tle innych sieciowych shooterów realistycznym podejściem do tematu. Produkcja pozwala wcielić się w członków najbardziej znanych grup antyterrorystycznych i wziąć udział w akcjach wymierzonych przeciwko fikcyjnym organizacjom terrorystycznym.

Gracze toczą rywalizację na realistycznych mapach, mieszczących się m.in. w brytyjskim centrum handlowym, na placu budowy w Jerozolimie oraz na francuskiej autostradzie. W przeciwieństwie do innych strzelanek, lokacje nie są wyludnione i puste. Na mapach znaleźć można samochody cywilów, przechodniów, stających się mimowolnymi aktorami spektaklu, czy też zwierzęta. Wprowadza to do gry element losowości.

Uwaga!
W celu instalacji gry należy pobrać program Steam - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także stały kontakt z przyjaciółmi, których możemy w dowolnym momencie chociażby zaprosić do rozgrywki.

Wymagania sprzętowe:
Core 2 Duo 2.0 GHz, 1 GB RAM (2 GB RAM - Vista/7), karta grafiki 256 MB (GeForce 7600 lub lepsza), 5 GB HDD, Windows XP/Vista/7

Rozmiar:
5,3GB
Pobrań:
142
Licencja:
bezpłatna
Wersja:
bezpłatna
Autor:
FIX Korea
Strona WWW:
Odwiedź stronę
Data dodania:
23 Nov 2013
Ocena:
Głosów:0