Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

HighGrow PL
POBIERZ

Zdjęcie:

Opis:
HighGrow to wirtualna hodowla marihuany. Na ekranie swojego monitora możemy zaobserwować jak rozwijają się zielone krzaczki. Musimy je podlewać nawozić i najprzyjemniejsza rzecz na koniec - ścinać! Do wyboru mamy kilkanaście wirtualnych nasion. Są one dokładnie opisane. Gra jest spolszczona!

1.   Do wyboru mamy kilkanaście nasion (zależy od wersji programu). Są one dokładnie opisane; możemy się dowiedzieć skąd pochodzi dane nasionko, w jakich warunkach powinno rosnąć i co sądzą o nim inni.
2.   Oczywiście mamy wpływ na wygląd i działanie roślin. Możemy je podlewać, przycinać, nawozić itd. Tylko od nas zależy, czy roślina będzie wielka, rozłożysta i mocna, czy też będzie przypominać chudą, wyschniętą gałąź.
3.   Hodowla takiej wirtualnej marihuany w HighGrow jest oczywiście całkowicie legalna. Można ją traktować jako zwyczajną rozrywkę.
4.   Ten program może nas też nauczyć obchodzenia się z prawdziwymi roślinami.
5.   Program ma wiele pożytecznych funkcji. Może uruchamiać się wraz ze startem systemu. Dostęp do niego możemy zablokować hasłem (sposób ściągnięcia hasła w dziale "Tricki" ;-)).
6.   W hodowli pomaga nam wirtualny hodowca - Wally Weird (w trzeciej części programu zastępuje go Robbie Rasta), który doradzi nam, jak wyhodować doskonałe rośliny.
7.   Po zakończeniu hodowli w HighGrow możemy ściąć roślinę i wydrukować "Certyfikat hodowcy".

Rozmiar:
1,666.74 Kb
Pobrań:
400
Licencja:
Darmowa
Wersja:
4.20 (PL)
Autor:
Nieznany
Strona WWW:
Odwiedź stronę
Data dodania:
31 Mar 2009
Ocena:
Głosów:0