Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Humor


Znajdziesz tu wielką dawkę humoru!
Jeśli twierdzisz, że nic Cię nie potrafi rozśmieszyć wejdź na którąś ze stron, zacznij czytać, a na pewno pękniesz ze śmiechu. Odjazdowa zabawa! Bardzo śmieszne teksty, obrazki, flashe super śmieszne i odlotowe rzeczy oraz zabawne filmiki (funny humor)!

W tej kategorii nie ma artykułów. Jeśli na tej stronie wyświetlane są podkategorie, mogą zawierać artykuły.

Podkategorie

 • Śmieszne teksty
  Jeśli twierdzisz, że nic Cię nie potrafi rozśmieszyć, wybierz któryś tekst, zacznij czytać, a na pewno pękniesz ze śmiechu! Odjazdowa zabawa!
 • Kawały

  Dowcip, żart to krótka forma humorystyczna, służąca rozśmieszeniu słuchacza. Panuje przekonanie, że dowcipy - podobnie jak przysłowia - nie mają swoich autorów, choć nie jest to prawdą. Ubaw po pachy Najlepsze śmieszne kawały 20013 i dowcipy w sieci na bieżący rok! Kawały o zajączku, o lekarzach, o wąchocku, o chuck norris, o Polaku, Niemcu, Rusku i Amerykaninie, o Szkole, o Szefie...

 • Magiczne Przygody Kubusia Puchatka
  Magiczne Przygody Kubusia Puchatka Kubuś Puchatek

  Magiczne Przygody Kubusia Puchatka - niecenzuralne teksty kurwa chujKilkanaście lat temu bajkowe przygody Kubusia Puchatka doczekały się swojej polsko-internetowej wersji pod tytułem "Magiczne Przygody Kubusia Puchatka". Obecnie są one kultowym już dziełem polskich internautów. Nie znamy autorów niektórych części tego dzieła, nie mniej uważamy, że nie mogło tychże przygód zabraknąć na Waszej ulubionej stronce Portal24h.pl ;)

  UWAGA !!! "Magiczne Przygody Kubusia Puchatka" pisane są językiem mówionym znanym z podwórka (z pełną gamą przekleństw, wulgaryzmów i slangu). Nie zaleca się czytania "Przygód" osobom o słabych nerwach i "wysokim poziomie kulturalnym" ;) To nie jest bajka dla dzieci o Kubusiu Puchatku!

  Kubuś Puchatek i przyjaciele
 • Smerfne Przygody

  Smerfne Przygody - śmieszne zabawne śmieszne

  smerf smerfy gargamel

 • Filmiki

  Starannie wybrane zabawne, ciekawe i zaskakujące filmiki. Obejrzyj bo warto!

 • Śmieszne mp3
  Śmieszne mp3Śmieszne mp3, które na pewno rozbawią każdego!

Sonda

Czy byłeś chory na COVID-19?

Tak - 21.7%
Nie - 54.2%
Być może - 24.1%
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się