Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Ściągnij sobie cracki i seriale do gier i programów (numery seryjne) cd-key cd key klucze do gry

1 1 1 1 1 Ocena 2.00 (1 głos)

cracki do gier ido programĂłw seriale

Słowa "cracki i seriale" to bardzo popularne słowa w wyszukiwarce internetowej Google :) Zapewne trafiłeś na tą stronę szukając cracków do gier lub programów, może jakichś seriali. Jednak w serwisie www.Portal24h.pl nie ma i nie będzie czegoś takiego jak cracki i seriale do gier lub programów, gdyż nie popieramy piractwa!

Zamiast piracić to poszukaj tanich ofert gier i programów na poniższych stronach www, dostaniesz od razu szybką wysyłkę pod drzwi domu:
- www.sklep.muve.pl
- www.sklep.gram.pl 
- www.wirtus.pl
- http://sklep.gry-online.pl
- www.3kropki.pl 
- www.timsoft.pl

Możesz też spróbować okazji w aukcjach na serwisach:

- http://allegro.pl/listing.php/search?category=9&;string=gry
- http://gry.shop.ebay.pl
- http://www.swistak.pl/13760_Gry.htmlcracki do programĂłwMała dygresja ze strony Portal24h.pl:
Cracki do gier i programów można znaleźć prawie na każdej amatorskiej stronie z pełnymi wersjami gier i programów, lecz na stronie Portal24h.pl ich nie znajdziesz, z wiadomych Wam chyba powodów. Mimo to słowo cracki jest bardzo popularne w Polskich wyszukiwarkach i stronach. Dlaczego? Ponieważ Polska jest w czołówce krajów, w których najbardziej rozpowszechnione jest piractwo - czy powinniśmy być z tego dumni? Dzieci zrozumcie ile autorzy chociaż najprostszej gry muszą się nad nią napracować. A Wy kupujecie płytę za mniej niż 1 zł i kradniecie czyjąś ciężką pracę. Czym Ci ludzie mają wykarmić swoje dzieci, skoro Wy ich okradacie? Czy nie warto nazbierać/zarobić na swoją wymarzoną grę ok. 100zł i odebrać ją ze sklepu w lśniącym opakowaniu wraz z obszerną instrukcją/poradnikami? Dlaczego miałyby powstawać gry skoro je wszyscy kradną, dla kogo miałyby być robione? Może jak dorośniecie to trochę zmądrzejecie i wtedy mi podziękujecie i pomyślicie: "ten facet z Portal24h.pl miał jednak rację..."
Pozdrawiam ludzi myślących! :)

 

Słowa kluczowe tego artykułu:
cracki do gier | seriale do gier | crack do gry | serial do gry | cracki do programów | seriale do programów | crack do programu | serial do programu

Sonda

Czy byłeś chory na COVID-19?

Tak - 21.7%
Nie - 54.2%
Być może - 24.1%
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się