Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

O polskiej wersji gry RaiderZ

O polskiej wersji gry RaiderZ - 5.0 out of 5 based on 1 vote
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)

raiderz.spolszczenie.do.gryJakiś czas temu firma Gameforge zapowiedziała wydanie polskiego języka do gry RaiderZ i zgodnie z planem debiutuje ona właśnie dziś. Warto odnotować, że jest to trzecia w kolejności wersja językowa gry. W listopadzie zeszłego roku produkcja ta została wydana w Niemczech i Wielkiej Brytanii, gdzie zyskała zresztą bardzo dużą popularność. Zapewne dzięki temu Gameforge decyduje się rozwijać ten tytuł, czego dowodem pierwsza aktualizacja wnosząca do zabawy również konkretne zmiany.

Aktualizacja oprócz polskiego języka wprowadza również m.in. strefę Bagno Kowen z lochem Świątynia Renas oraz areną PvP do walki 1 na 1 lub 3 na 3. Na graczy czekają również nowe misje, receptury i potwory, a także potężne przedmioty. Podniesiono też maksymalny poziom rozwoju postaci, który wynosi teraz 40 punktów. W sumie do dyspozycji graczy oddano ok. 440 nowych receptur rzemieślniczych oraz ponad 100 nowych misji.

Przypomnijmy, że RaiderZ to pełna akcji gra MMO, z nowoczesną i oryginalną szatą graficzną. Wyróżnia się wyjątkową atmosferą i niepowtarzalną fabułą. Dzięki niekonwencjonalnemu systemowi walki bez możliwości lockowania celu RaiderZ daje graczom pełną kontrolę nad postacią i umożliwia ekscytujące pojedynki z wieloma przeciwnikami i potężnymi bossami naraz. Wszyscy zainteresowani grą mogą dołączyć do zabawy na oficjalnej stronie gry.

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: