Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

spolszczenia do gier

 

Recenzje, porady i opisy nowinek sprzętowych.

 

 

Kompendium wiedzy oczyszczacza Xiaomi Mi Air Purifier 2S EU i CN

Kompendium wiedzy oczyszczacza Xiaomi Mi Air Purifier 2S EU i CN - 5.0 out of 5 based on 1 vote
1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 głos)

xiaomi air purifier 2s cn euOdpowiedzi na najpopularniejsze i najciekawsze, jak i najtrudniejsze pytania nt. oczyszczacza Xiaomi Mi Air Purifier 2S w wersji EU i CN.

 

Którą wersję oczyszczacza EU czy CN najlepiej kupić?

Krótko - wersję CN (czyli z dystrybucji chińskiej), bo mniej z nią problemów. Dokładniejsze wyjaśnienie różnic pomiędzy wersją CN i EU znajdziesz tutaj.

Nie mogę dodać oczyszczacza w wersji CN do aplikacji Mi Home!

Upewnij się, że zarejestrowałeś konto Xiaomi na region chiński. Nie dodasz urządzenia w wersji CN do konta zarejestrowanego na region europejski. Niestety regionów konta nie można obecnie zmieniać, dlatego musisz założyć nowe konto Xiaomi na region chiński.

Czy oczyszczacz oczyści cały mój dom?

Nie, oczyszczacz oczyści tylko powietrze w pokoju, w którym jest ustawiony. Pomiędzy pokojami z otwartymi drzwiami jest bardzo niewielka wymiana powietrza, dlatego oczyszczacz oczyści tylko powietrze w pokoju w którym się znajduje i zakup nawet 3x silniejszego oczyszczacza tego nie zmieni.

Do jak dużych pomieszczeń nadaje się oczyszczacz w wersji 2S?

Oczyszczacz w wersji 2S jest przeznaczony do pokoju o wymiarach maks. 39m2 i ma wydajność 310m3/h. Jeżeli Twój pokój jest większy, to zainteresuj się większymi oczyszczaczami: wersja Xiaomi Mi Air Purifier Pro ma 2x więcej wirników (wydajność 500 m³/h, powierzchnia 62m2) lub Xiaomi Mi Air Purifier Max (aż 125m2 i 1000m3/h). Podkreślamy jeszcze raz: żaden oczyszczacz nie oczyści całego mieszkania, oczyszczacz oczyszcza tylko pokój, w którym jest ustawiony.

Mi AP All Comparison ver2

Xiaomi Mi Air Purifier 2S - wyjaśnienie czym różni się wersja EU od CN?

Xiaomi Mi Air Purifier 2S - wyjaśnienie czym różni się wersja EU od CN? - 5.0 out of 5 based on 1 vote
1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 głos)

Xiaomi Mi Air Purifier 2S - wyjaśnienie czym różni się wersja EU od CN?Jeżeli nie masz czasu czytać dokładnego wyjaśnienia, to od razu kup wersję CN, czyli chińską Xiaomi Mi Air Purifier 2S i ciesz się świeżym powietrzem!

A jeżeli interesuje Cię dokładniejszy opis, to zapraszamy do dalszej części tego artykułu.

Niniejszy artykuł jest w zamierzeniu jednym z czterech artykułów nt. oczyszczacza powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 2S. Kolejnymi trzema artykułami będą:
- kompendium wiedzy, (już jest!)
- jego recenzja,
- poradnik jak całkowicie zautomatyzować pracę oczyszczacza, poprzez zastąpienie trybów Auto i Nocnego, własnymi regułami w trybie Automatyzacji,

- jak aktywować w wersji EU brakującą opcję w automatyzacji, opcję stężenia PM (tak pojawił się na to sposób i działa, niestety Xiaomi może to zablokować w każdej chwili, ale narazie cieszymy się, że można)

Xiaomi Mi Band 1/1S/2 - instrukcja obsługi i wskazówki

Xiaomi Mi Band 1/1S/2 - instrukcja obsługi i wskazówki - 4.1 out of 5 based on 31 votes
1 1 1 1 1 Ocena 4.13 (31 głosy)

Xiaomi Mi Band Mi Fit instrukcja obsługiJakiś czas temu na łamach naszego serwisu pojawiła się recenzja inteligentnej opaski Xiaomi Mi Band. Bez wątpienia jest to jeden z najpopularniejszych prezentów świątecznych jak i gadżetów z kategorii "smart". Aby początkową radość korzystania z tego gadżetu nie zepsuł brak jakiejkolwiek instrukcji w języku, który nie składa się wyłącznie z płotków i daszków itp., przygotowaliśmy dla Was krótką instrukcję pierwszych (i dalszych) chwil zabawy z Mi Bandem.

 Rozpakowałeś Mi Banda? Rozpoczynamy przygodę:
1. Naładuj opaskę (1,5-2h) z USB (ładowanie z ładowarki może istotnie skrócić żywotność baterii).
2. Włóż srebrny/czarny moduł w czarną opaskę i całość załóż na rękę ;-).
3. Zarejestruj darmowe konto na: https://account.xiaomi.com/pass/register (bo zakładanie konta w aplikacji Mi Fit często nie działa poprawnie), najlepiej na adres email, a nie numer telefonu. Poczekaj na email aktywacyjny konta, zajrzyj do folderu SPAM poczty. Niestety Czasami serwery Xiaomi mają problemy i email aktywacyjny może dojść dopiero po kilku godzinach, a nawet dniach.
4. Pobierz, ale jeszcze nie instaluj OBOWIĄZKOWĄ do działania opaski aplikację "Mi Fit" z Google Play:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.xiaomi.hm.health&hl=pl
5. Idź do pokoju, w którym nie ma żadnej innej opaski Mi Band.
6. Uruchom bluetooth w telefonie.
7. Zainstaluj i uruchom aplikację Mi Fit, zaloguj się na założone wcześniej konto i dokonaj parowania opaski (pojawi się komunikat o lekkim puknięciu w opaskę).
8. Przejrzyj ustawienia w aplikacji (włącz wedle uznania powiadomienia z aplikacji o smsach, z whatsapp itp., włącz powiadomienia o połączeniach telefonicznych itp.).
10. Koniec podstawowej konfiguracji! Baw się dalej!

Xiaomi Mi Band - recenzja inteligentnej opaski

Xiaomi Mi Band - recenzja inteligentnej opaski - 5.0 out of 5 based on 4 votes
1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (4 głosy)

opaska Xiaomi Mi BandMi Band, czyli inteligentna opaska to niezwykle popularny na całym świecie produkt chińskiej firmy Xiaomi, który sprzedał się już w kilku milionach egzemplarzy. Swój egzemplarz zamówiłem w chińskim sklepie gearbest.com w promocyjnej cenie ok. 13$ z darmową dostawą do PL. Dostawa trwała ok. 3 tyg. Jedyny minus zakupu z tego źródła to brak gwarancji, którą mamy jeżeli kupimy w oficjalnym polskim sklepie Xiaomi (no, ale nie mają takich promocji cenowych! a ich standardowa cena jest 3x wyższa :]). Poniższa minirecenzja podaje kilka konkretnych informacji i wskazówek nt. opaski po ponad 2 miesiącach użytkowania.