Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Age of Empires 2 HD Edition - spolszczenie do gry

Age of Empires 2 HD Edition - spolszczenie do gry - 5.0 out of 5 based on 3 votes
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)

age of empires hd edition spolszczenie do gry bigLegenda wszystkich RTSów z 2000 roku powróciła! W odświeżonej wersji gry Age of Empires 2 z podtytułem HD Edition zmian niewiele, podciągnięto (rozciągnięto) teksturki do większych rozdzielczości, usprawniono działanie, aby gra chodziła bez dodatkowych zabiegów na najnowszych systemach Windows, a przede wszystkim ustalono wysoką cenę tej sprzedawanej ponownie gry. Wg nas twórcy nie za bardzo się postarali, a cena jest bardzo wysoka, ale ostateczna ocena należy do Was Gracze.

Udało nam się przystosować spolszczenie z pierwotnej wersji gry z 2000 roku do tej z 2013 roku. Niemal wszystkie teksty są spolszczone, gdzieniegdzie tylko są jakieś dziwne "krzaczki". Dodatkowo spolszczenie posiada szybki i prosty instalator. Zapraszamy zatem do pobierania i testowania spolszczenia gry Age of Empires HD Edition.

Zdjęcia ze spolszczenia:

Age of empires 2 HD spolszczenieAge of Empires HD Edition spolszczenie do gry

Pobierz spolszczenie do gry Age of Empires 2 HD Edition:
darmowe gry do pobrania Age of Empires II: HD Edition
...i zobacz też inne spolszczenia do gier z działu Spolszczenia do Gier.

Wykonałeś spolszczenie i chcesz z nim trafić do jak największego grona odbiorców? A może właśnie jakieś tworzysz i chcesz opisać je na łamach Portal24h.pl? Prosimy o kontakt.
Portal24h.pl już od 10 lat nieprzerwanie tworzy, rozwija i wspiera polską scenę tłumaczeń gier m.in. udostępniając darmowe miejsce w naszym serwisie twórcom spolszczeń, jednocześnie będąc NAJstarszym, NAJwiększym i NAJpopularniejszym serwisem o tej tematyce. Graczu, GRAJ Z NAMI PO POLSKU!

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: