Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Spolszczenie Spec Ops: The Line gotowe do pobrania!

Spolszczenie Spec Ops: The Line gotowe do pobrania! - 5.0 out of 5 based on 1 vote
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)

Spec-Ops-The-Line-spolszczenie-do-gryDługo oczekiwana polska wersja językowa gry Spec Ops: The Line jest już gotowa do pobrania! Ambitny projekt spolszczenia wspomnianej gry został ukończony przez IronSquad. Jak zwykle w przypadku IronSquad gracze mogą oczekiwać po tłumaczeniu bardzo wysokiego poziomu językowego, który nierzadko przekracza poziom jaki mamy niestety nieprzyjemność widzieć w oficjalnych spolszczeniach od polskich dystrybutorów.
Zakres lokalizacji obejmuje wszystkie teksty w grze, zarówno te znajdujące się w interfejsie, jak i dialogi, a nawet napisy na filmikach. Polonizacja została zawarta w wygodnym instalatorze, który dokona wszystkich czynności niezbędnych do poprawnej aplikacji polskiego języka.
Dodatkowo autorzy przygotowali na swoim forum specjalny dział, w którym możecie zgłaszać napotkane błędy lub sugestie.

screen2 Spec-Ops-The-Line-spolszczenie-do-gryscreen Spec-Ops-The-Line-spolszczenie-do-gry

Więcej info:
- ironsquad.pl/news298/spolszczenie-spec-ops-the-line-gotowe-do-pobrania/

Pobierz spolszczenie do gry Spec Ops: The Line:
darmowe gry do pobrania Spec Ops: The Line
...i zobacz też inne spolszczenia do gier z działu Spolszczenia Gier.

Wykonałeś spolszczenie i chcesz z nim trafić do jak największego grona odbiorców? A może właśnie jakieś tworzysz i chcesz opisać je na łamach Portal24h.pl? Prosimy o kontakt.
Portal24h.pl już od 10 lat nieprzerwanie tworzy, rozwija i wspiera polską scenę tłumaczeń gier m.in. udostępniając darmowe miejsce w naszym serwisie twórcom spolszczeń, jednocześnie będąc NAJstarszym, NAJwiększym i NAJpopularniejszym serwisem o tej tematyce. Graczu, GRAJ Z NAMI PO POLSKU!

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: