Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Porażka! FIFA 14 i NFS Rivals nie będą w polskiej wersji na konsolach nowej generacji!

Porażka! FIFA 14 i NFS Rivals nie będą w polskiej wersji na konsolach nowej generacji! - 1.0 out of 5 based on 3 votes
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)

fifa-14 bez polskiej wersjiPolski oddział Electronic Arts poinformował, że przyszłe gry FIFA 14 oraz Need for Speed Rivals nie będą dostępne w języku polskim w edycjach na konsole nowej generacji. Oba tytuły otrzymają jednak spolszczenie w przypadku wersji na pozostałe platformy sprzętowe. Mimo tego, ich wersje na konsole nowej generacji ukażą się z pewnym opóźnieniem w stosunku do edycji na Xboksa 360, PlayStation 3 oraz komputery PC. Ponadto poinformowano, że next-genowy Battlefield 4 otrzyma lokalizację. Portal24h.pl smuci tego typu sytuacja, w której Polscy klienci nie są szanowani przez firmy sprzedające produkty na polskim rynku.

FIFA 14 zadebiutuje w Europie 27 września na PC, PlayStation 3, Xboksie 360, Wii U, PS Vicie, PSP oraz PlayStation 2. Wersja na platformy nowej generacji, która ukaże się w listopadzie, ma oferować lepszą oprawę graficzną oraz bardziej rozwiniętą sztuczną inteligencję przeciwników. Premiera Need for Speed Rivals będzie miała miejsce 19 listopada na PC, PlayStation 3 i Xboksie 360. Next-genowe edycje produkcji powinny trafić do sprzedaży niewiele później.

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: