Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

OpenOffice 2.1.0

OpenOffice 2.1.0 - 5.0 out of 5 based on 1 vote
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)
spolszczenia do gier Na serwerach OpenOffice.org pojawiła się kolejna stabilna wersja darmowego pakietu biurowego OpenOffice.org 2.1.0. Producent w momencie publikacji tego newsa nie udostępnił oficjalnych informacji na ten temat.

Na serwerach OpenOffice.org pojawiła się kolejna stabilna wersja darmowego pakietu biurowego OpenOffice.org 2.1.0. Producent w momencie publikacji tego newsa nie udostępnił oficjalnych informacji na ten temat.

Nowe OpenOffice.org posiada obsługę rozszerzeń w nowym formacie OXT, który pozwoli na pisanie wtyczek w wielu językach programowania. Poza tym dodano wsparcie dla większej ilości języków, automatyczne powiadamianie o dostępnych aktualizacjach i obsługę wielu monitorów dla prezentacji multimedialnych. Z planów na następne wersje programiści wymieniają między innymi nowy moduł generowania wykresów, lepszą obsługę formularzy w formacie XForms i poprawę wydajności. Obsługa plików relacyjnych baz danych w formacie SQLite dostępna jest za pomocą zewnętrznych wtyczek. Funkcja ta miałabyś wbudowana w pakiecie w wersji 2.1.0 lecz zostało to przeniesione do wersji 2.2.0, która ma się pojawić w marcu 2007 roku.

Szczegółowa lista zmian w OpenOffice.org 2.1.0 dostępna jest na stronie producenta, gdzie znaleźć można także pliki instalacyjne dla Windows i Linuksa. Aktualnie dostępna jest tylko angielska wersja językowa aplikacji.

Źródło: OpenOffice.org

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: